Rugtas uit de Altmont Active serie van Victorinox. Georganiseerde rugtas met gewatteerd 13″ laptop vak en ritsvak met interne vakverdeling oa geschikt voor al je elektrische spullen. Met u-vorm ritssluiting en extra ritsvakje voorop. Prettig in gebruik met gewatteerde en verstelbare schouderbanden en stevig handvat. De ideale tas voor elke zakelijke omgeving en dagelijks gebruik.
– Verstelbare, gewatteerde schouderbanden- Stevig handvat- Georganiseerd hoofdcompartiment- Gewatteerd 13″ laptop vak- Georganiseerde indeling- U-vorm ritssluiting- Voorvak met ritssluiting
Victorinox staat voor meer dan een eeuw traditie en ervaring. In 1884 begon de messensmid Karl Elsener een eigen messenmakerij in het dorpje Ibach in het hart van Zwitserland. In die tijd was Zwitserland nog een van de armere landen van Europa. Enkele jaren later, in 1897, ontwierp hij “The Original Swiss Army Knife”, dat inmiddels wereldwijd symbool staat voor kwaliteit, functionaliteit en Zwitsers innovatief talent.
Wij zijn een officiële Victorinox dealer, je kunt voor de volledige garantie bij ons terecht.
Bekijk hier de gehele collectie Victorinox rugtassen. Casual Rugtassen





